Üldtingimused
1.1. Ostmiseks kättesaadava kauba kogus on toodud ajalise nihkega ja võib tegelikust laoseisust erineda.
1.2. Ostja kohustused vormistada tellimus, mis sisaldab kauba täpset kirjeldust, kauba numbrit tootja kataloogi järgi või kõiki sobiva Kauba leidmiseks vajalikke auto andmeid (auto VIN-kood, tüüp ja mootori number, konditsioneeri olemasolu (mitteolemasolu), käigukasti tüüp ja number, kere komplektatsioon jne.) Tellides iseseisvalt, ilma müüjaga konsulteerimata võtab ostja endale vastutuse valitud kauba vastavuse eest.
1.3. Pärast tellimuse vormistamist kaupa ei broneerita. Ostu-müügi tehing loetakse sõlmituks (jõustunuks) sellest hetkest, kui kokkulepitud ettemaksusumma on laekunud e-poe busparts.eu 
arvele.

1.4. Ostja ja busparts.eu  vahel tekkinud tellimuste ja ostudega seotud vaidlused lahendatakse läbirääkimistega.

1.5. busparts.eu -ga vaidluse tekkimisel on tarbijal samuti õigus pöörduda kohtuvälise kaebusi ja vaidlusi lahendava organi poole, milleks on tarbijakaitseameti juures tegutsev tarbijavaidluste komisjon. Tarbijavaidluste komisjoni kontaktandmete ja vaidluste kohtuvälise lahendamise menetlusreeglitega on võimalik tutvuda komisjoni veebilehel aadressiga www.komisjon.ee. Menetlus tarbijavaidluste komisjonis on tasuta.

 

2. Hind
2.1. Kõik hinnad sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksu.

 

3. Tellimuse esitamine

3.1.Lisage valitud osad ostukorvi.

3.2.Täitke tellimuste registreerimislehel vajalikud andmeväljad, valige sobivaim kohaletoimetamismeetod ja klõpsake linki Saada järjekord.

3.3. Tellimise protsessi käigus saadab busparts.eu kindlaksmääratud e-posti aadressile arve, mille eest meie transpordipartnerid ostavad varuosi.

3.4. Tasumata tellimused tühistatakse 5 päeva jooksul alates tellimuse esitamise hetkest.

 

4. Kauba eest tasumine 

4.1. Kauba eest on võimalik tasuda: 
* Ülekandega (läbi internetipanga), 
* Pangalingiga: Swedbank, SEB, Luminor pank
* Buspart.eu  kontoris sularahas või pangakaardiga. 
4.2. Klient on kohustatud enne arve tasumist kontrollima ja veenduma, et kõik maksekorralduses märgitud andmed vastavad tegelikkusele ja tegelikult tehtud tellimusele. Tasumise tähtaeg on 5 tööpäeva alates tellimuse vormistamisest. Tellimuse täitmine algab pärast 
busparts.eu  arvelduskontole vastava summa laekumist. Kui nimetatud tähtaja möödumisel jääb arve tasumata, tühistatakse tellimus automaatselt.

 

5. Kohaletoimetamine
5.1. Kohaletoimetamine on Eesti piires TASUTA, kui saadetise summa ületab 300.- EUR.

5.2. Sõltuvalt kaubast toimub kohaletoimetamine kullerteenustega OSC Post .

5.3. Kaup toimetatakse kohale 1-5 tööpäeva joolsul (ainult Eesti)
Kaup toimetatakse kohale 3-7 tööpäeva joolsul (ainult Soome)
Kaup toimetatakse kohale 5-14 tööpäeva joolsul (üle maailma)

5.4. Saatekulu näete koheselt kui olete kohale toimetamise aadressi valinud.

5.5.Kui kaupa ei ole laos, siis võib kohaletoimetamine võtta rohkem aega. Sellisel juhul teavitab busparts.eu  sellest viivitamatult ostjat.

 

6. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine 
6.1.Kliendil on õigus peale arve maksmist tellimus tühistada, selle jaoks tuleb saata avaldus aadressile info(at)   BUSPARTS.EU@GMAIL.COM   Avalduses tuleb märkida arve/tellimuse number. Raha tagastatakse Kliendi pangakontole 14 päeva jooksul peale avalduse esitamist . 
 

6.2. Busparts.eu kannab tagasisaatmise kulud juhul, kui kaup on kahjustustega, mida polnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei vasta Kliendi tellimuses olevale tootele (st valet toodet). 
6.3.Busparts.eu ei vastuta kauba eest, mis on kahjustatud Kliendi poolt kaupade sobimatu kasutamise, muudatuste, ebaõige paigaldamise ja demonteerimise ning kauba ettevaatamatuse tõttu.

6.4.Varuosade tagastamiseks peate esitama taotluse 14 päeva jooksul alates varuosade kättesaamisest, saates selle e-posti aadressile  BUSPARTS.EU@GMAIL.COM Kliendiga võetakse ühendust ja nõustutakse tagastama osad esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Tellija peab tagastama varuosad hiljemalt 14 päeva jooksul pärast tagasisaatmistaotluse saamist.

6.5.Tagastuste  raha pärast osade kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

6.6. Busparts.eu jätab endale õiguse tühistada Kliendi tellimus juhul, kui: 
* Кlient pole tasunud arvet, arves esitatud tähtaja jooksul.

* Tellitud toode on laost otsas ning Klient pole nõus busparts.eu poolt pakutava asendustootega. Ettemaks tagastatakse Kliendi arveldusarvele 7 tööpaeva jooksul peale vastavasisulise avalduse saamist. 
6.7. Busparts.eu jätab endale õiguse keelduda tellimuse täitmisest juhul kui temast sõltumatutel asjaoludel osutub tellimuse täitmine võimatuks või on raskendatud. Busparts.eu teavitab Klienti tellimuse tühistamisest otsekohe telefoni või meili teel. Kliendi nõudmisel on Busparts.eu  kohustatud tellimuse tühistamise põhjuseid kirjalikult põhjendama. Tellimuse täitmise tühistamise korral on Busparts.eu kohustatud Kliendile tagastama kauba eest makstud summa 3 tööpäeva jooksul. Tellimuse täitmise tühistamise korral ei vastuta Busparts.eu Kliendi ega kolmanda osapoole ees tekkida võivate kahjude eest. 

7. Garantiitingimused

7.1. Busparts.eu  poolt müüdud varuosadele kehtib paigaldusgarantii 7 päeva garantiikirja esitamisel, tingimusel et varuosa tagastatakse ostueelses komplektsuses ning see ei ole olnud ja ei ole demonteeritud.

7.2. Busparts.eu  ei korva kulusid, mis on tekkinud varuosade transpordiga, paigaldamisega ja demonteerimisega.

7.3.Meie poolt müüdud osad on tagatud õigus tagastada 7 päeva jooksul alates müügipäevast.

 

8. Poolte vastutus.

8.1. busparts.eu vastutab kliendi ja klient  busparts.eu  ees käesolevate tingimuste rikkumisel teisele poolele tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

8.2.  busparts.eu ei vastuta kliendile tekitatud kahjude eest või viivituse eest toote kohaletoimetamisel juhul, kui kahju või viivitus on tingitud asjaolust, mida busparts.eu  ei saanud mõjutada, ei näinud ega võinud ette näha.

9Isikuandmete kaitse

  1. 1. E-poes registreerimisel ja toodete tellimisel säilitab busparts.eu  kõik kliendi isiklikud andmed (ees- ja perekonnanimi, tava- ja elektroonilise posti aadressid, kontakttelefon) ja informatsiooni sooritatud ostude kohta. Kõiki tellimuse vormistamise käigus kliendilt saadud andmeid käsitleb busparts.eu  kui kliendi isikuandmeid ja töötleb neid kui konfidentsiaalset informatsiooni kooskõlas isikuandmete töötlemise seadusega tõhusama tellimuste planeerimise ja tarbimisharjumuste analüüsimise otstarbel. Busparts.eu  ei edasta kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud kaupade kohaletoimetamise organiseerimiseks minimaalselt vajalikud andmed.

9.2.  Kliendil on õigus tutvuda oma isikuandmetega, mis on busparts.eu  käsutuses, ja keelata nende edaspidist töötlemist.

9.3. Kodeeritud andmete edastamise kanali kasutaminе busparts.eu  ja pankade vahel garanteerib, et ükski kõrvaline isik, sealhulgas busparts.eu , ei saa ligipääsu kliendi isiklike pangarekvisiite juurde.